ריצוף שיש וקרמיקה
 

חיפוי קירות באבן טבעית – ריצוף אבן חיצוני

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מבנים מחופים באבן טבעית וריצופי אבן בחצרות, גינות ופארקים. המגמה לקרב את הטבע לסביבת המגורים גרמה לשינוי בקרב אדריכלים ומעצבים ולכן בניינים רבים כוללים חיפוי קירות חיצוניים או פנימיים עם אבן טבעית אלגנטית ומרשימה התורמת למראה יוקרתי וחשובה גם לצרכי בידוד ואיטום.

יש מגוון אבנים טבעיות המשמשות לחיפוי קירות חיצוניים או פנימיים אך חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור חיפוי מתאים המשתלב בסביבת המגורים ומותאם לעיצוב הפנימי והחיצוני של המבנה. לאבן הטבעית מראה אלגנטי ומרשים והיא מעניקה עמידות וחוזק לקיר, מונעת חדירת מים ומבודדת היטב חום, קור ורעשים.

לקרב את הטבע

כאמור, חיפוי קירות באבן טבעית וריצוף אבן חיצוני תורמים לשדרוג איכות החיים ומקרבים את הטבע לסביבת המגורים ולדיירים. יש מגוון גדול של סוגי אבן טבעית חלקן נכרות בארץ וחלקן מיובאות מחו"ל. האבן הטבעית נושמת ולכן משנה את הגוון שלה עם הזמן כך שניתן ליהנות ממראה עתיק וייחודי עם הזמן, בהתאם לסוג האבן שבוחרים ובהתאם למידת הליטוש והעיבוד שלה.

חיפוי קירות פנימיים באבן טבעית תורם למראה יוקרתי ולעיצוב ייחודי של הבית או המבנה אך יש להתאים את סוג האבן וצורת החיפוי בהתאמה לקונספט העיצוב הקיים בדירה או במבנה. שילוב נכון בין אבן טבעית ובחירת רהיטים, צבע ופריטי נוי יוביל לתוצאה מרשימה וייחודית ולאווירה חמימה, נעימה ומרגיעה בבית.

ריצוף אבן בגינה ובחצר

ריצוף אבן חיצוני מאפשר לשדרג את הגינה ולהעניק לחצר מראה יוקרתי אך טבעי. ניתן לרצף אזורים שלמים או ליצור שבילי הליכה באמצעות אבני מדרך גדולות בשלל עיצובים, מרקמים וגוונים. כאשר מרצפים את החצר באמצעות אבן טבעית חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור אבן עמידה לאורך זמן ומומלץ לבחור אבן טבעית עם מרקם גס כדי למנוע נפילות והחלקות במיוחד אחרי גשם או אחרי השקיית הגינה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם