ריצוף שיש וקרמיקה
 

טיפים לחידוש האמבטיה

בין שלל החדרים המרכיבים את המקום שלו אנחנו קוראים בית, ישנו חדר אחד שהוא חשוב במיוחד. הוא חשוב משום שאנחנו מתחילים בו את הבוקר ומסיימים בו את היום. זהו חדר האמבטיה, אחד החדרים האינטימיים והמרכזיים ביותר בכל דירה או בית.

מפעם לפעם אנחנו זקוקים לשינוי ובוודאי שגם לתחושה של חידוש ורעננות. אלא שעבור רבים, חידוש האמבטיה נתפס כפרויקט מורכב, אולי אפילו יקר. מצד ישנם, ישנם מספר טיפים לחידוש האמבטיה שיעזרו גם לכם לשדרג את הפינה הקטנה והאינטימית שלכם ולהפוך אותה לכזו שכיף לשהות בה, וזאת מבלי להשקיע תקציבי ענק וגם מבלי לפרק אמבטיות ולהתמודד עם אבק ולכלוך.

 

כך תשדרגו את האמבטיה שלכם בקלות

אם אתם מחפשים טיפים לחידוש אמבטיה הרי שאחת האפשרויות המרכזיות שניצבות בפניכם היא האפשרות של הלבשת אמבטיה. אם תבחרו בדרך זו תוכלו למעשה לשנות את מראה האמבטיה שלכם מבלי לשבור רצפות או להתקין אמבטיה חדשה, פרויקט שהוא גם יקר, גם ארוך וגם מלכלך מאוד.

המשמעות בשיטה הזו היא שעל גבי האמבטיה הקיימת שלכם תולבש "חליפה" חדשה לחלוטין, שעשויה מחומר אקרילי שהוא איכותי ומרשים מאוד, ואיש לא יידע שמתחת לשכבה היפהפייה הזו יש אמבטיה קצת יותר ישנה. אם החלפת האמבטיה תדרוש מספר ימי עבודה, הרי שהלבשת אמבטיה תימשך ארבע שעות לכל היותר.

 

החלפת אמבטיה

כאמור, ביצוע שיפוץ יסודי בחדר האמבטיה הוא לא רק יקר, אלא גם ארוך. המשמעות היא שכדי ליהנות מאמבטיה חדשה, נקייה ונעימה יותר – תצטרכו למצוא לעצמכם מקום חדש להתקלח בו למשך כמה ימים לפחות, ולאחר ההתקנה תצטרכו להשקיע עוד כמה שעות בניקיון יסודי.

מי שמחפש טיפים לחידוש האמבטיה בקלות רבה יותר ימצא בדיוק את מה שהוא מחפש בשיטה של ציפוי, אשר מתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ומומחיות בתחום.

הציפוי החדש שלכם ישתלב באופן נפלא עם מראה החדר כולו ועם מערכת האינסטלציה הקיימת, מבלי שתידרש פירוקה של מרצפת אחת או החלפת צנרת כלשהיא. זו הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לחדש את האמבטיה שלכם!

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם