ריצוף שיש וקרמיקה
 

ריצוף גרניט פורצלן

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור פרקט לריצוף הבית החדש או חלקים ממנו, זה הזמן לחשוב על ריצוף גרניט פורצלן בשלל דוגמאות ועיצובים. אריחי ריצוף שנחשבים לאיכותיים מאוד, יעילים, עמידים וכן אפשר למצוא אותם בשלל סגנונות ועיצובים, זו הסיבה אגב שהם נחשבים מאוד פופולאריים כיום בקרב רוכשי דירות חדשות, אנשים שעורכים שיפוץ בביתם ובקרב כל מי שמחליף את ריצוף ביתו.

לפני שנציג בפניכם שורה של רעיונות לדגמים ועיצובים של ריצוף גרניט פורצלן לבית, נציג בפניכם מספר טיפים לרכישה חכמה שלהם וכן נעזור לכם להחליט איפה עדיף ללכת על ריצוף גרניט פורצלן ואיפה עדיף להשתמש באלמנטים אחרים לריצוף, דוגמת פרקט.

כיצד רוכשים אריחי ריצוףבשלב הראשון, תבחנו המלצות והצעות שונות באינטרנט, כך תוכלו להכיר את השוק, לדעת מה מציעים לכם, מה המחירים, זה יעזור לכם גם לעלות רעיונות שונות לריצוף בחלקים שונים בבית.

בשלב השני,תפנו למקומות שמציעים אריחי ריצוף איכותיים וטובים. שם תבקשו לראות כמה דוגמאות. תמיד עדיף לא להינעל על אופציה אחת, גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים אלא לבחון מספר אופציות במקביל. כך תוכלו להכיר ולהתרשם מרעיונות שונים.

בשלב השלישי, תבקשו לראות כמה אריחים במקביל, תציבו אותם אחד ליד השני בשביל לראות איך הם נראים, רצוי להביט עליהם כשהם על הרצפה, כך תוכלו לראות את האפקט שהם יוצרים. במקרה של ריצוף גרניט פורצלן קחו בחשבון שבין אריח לאריח יש מרווח מסוים, אז כך גם תסתכלו על הדוגמאות שנותנים לכם.

כעת אתם יכולים להחליט איזה אריחים לקנות ונותר לכם להחליט איפה להציב אותם. בגדול אפשר להציב אריחי גרניט פורצלן בכל מקום בבית, אך אם אתם רוצים לשלב בין ריצוף גרניט פורצלן לשילוב אחר, אזי שאפשר לרצף את חדרי השינה בפרקט או בריצוף אחר, בזמן שאת הסלון ואת המטבח תרצפו עם ריצוף זה. השילוב בין שני סוגים שונים של ריצופים יכול להיות מאוד מעניין וגם מאוד יעיל. אפשרות אחרת היא לשלב בין ריצוף גרניט פורצלן לריצוף שיש בסלון ובמטבח.

סגנונות ודוגמאות של אריחיםכמו שציינו אפשר למצוא מגוון סגנונות ודוגמאות של אריחי ריצוף גרניט פורצלן. מבחינת דוגמאות אנחנו יכולים למצוא אריחים בגדלים שונים, אשר יוצרים אווירה אחרת בחדר, כשמדובר באריחים גדולים אז חלל החדר נראה גדול יותר, מה עוד שאריחים כאלה יותר זול להדביק ולהסיר במידת הצורך. לעומת זאת אריחים קטנים מהווים ביטוי שונה לגמרי, הם יוצרים תחושה יותר חמה לחדר. עוד לגבי הדוגמאות, אפשר למצוא אריחים בצבעים שונים, כהים ובהירים, וכן אפשר למצוא אריחים שמשלבים בתוכם מספר סוגים של צבעים.

מבחינת סגנונות, אזי שאנחנו יכולים למצוא אריחים בשיטות גימור שונות, החל מאריחים מלוטשים, מחוספסים, אריחים בגימור מט ובגימור חלק. כמו כן אפשר למצוא אריחי ריצוף גרניט פורצלן דמוי אבן, וכן דמוי פרקט למי שרוצה להרגיש שיש לו פרקט אבל מעדיף גרניט.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם