ריצוף שיש וקרמיקה
 

שיפוץ האמבטיה לשיפור איכות החיים בבית

אין כמו אמבטיה, זה המקום שהכי כיף לחזור אליו בכל סוף יום, לפתוח את המים החמים, להכנס להתקלח ופשוט לשטוף מעצמך את כל הלכלוך של היום וכאשר האמבטיה במצב לא טוב וכל פעם כאשר אתם נכנסים אליה אתם אומרים שאתם חייבים לשפץ אותה ותעשו זאת מחר על ידי שתיצרו קשר עם איש מקצוע ואתם פשוט ממשיכים לדחות את זה, אתם מורידים מהאמבטיה שלכם את הערך האדיר שיש לה בליבכם. אמבטיה לא יפה ומזמינה היא רחוקה שנות אור מאמבטיה מפנקת אשר תחשבו עליה כל היום ורק תרצו לחזור הביתה ולהתקלח. אמבטיה ישנה היא גם לא רק לא נראית טוב מבחוץ, אלא היא גם נזק תברואתי שאתם לא יודעים עליו, יכולות להיות נזילות רבות, סתימות ועוד דברים נוראיים אשר מנפחים את חשבון המים שלכם בצורה אדירה ואתם אפילו לא יודעים על כך.

אם אתם רוצים להוסיף לאיכות חייכם מספר רמות רבות מאוד אשר לא תצטערו על הבחירה שעשיתם, בחרו לשפץ את האמבטיה שלכם באופן מידי ולהפסיק לדחות את זה כל הזמן. שיפוצים בחדר האמבטיה מקנה לכם אושר רב, במיוחד שתחזרו מיום ארוך של סידורים, עבודה, מטלות רבות ןתכנסו לאמבטיה החדשה והנוצצת שלכם, אתם תשכחו מכל היום שעבר עליכם ופשוט תיהנו מהמים החמים אשר זולגים על גופכם בלי הפסקה, שוטפים ממכם כל לכלוך, פיזי ומנטלי, מנחמים אתכם באופן שאף אחד אחר לא יכול.

 

פרקט לאמבטיה

אם אתם רוצים להוסיף לאמבטיה שלכם עוד צד נעים ומקורי שאף אחד לא מעז לבחור בו, ביחרו לרצף את האמבטיה בפרקט. אבל לא סתם פרקט טבעי ורגיל שיהרס לאחר מקלחת אחת, אלא פרקט למינציה חסין למים, אשר ידחה כל טיפת מים וישמור על הברק הטבעי והנוצץ שלו לנצח מבלי שאף טיפת מים תעצור את יופיו הרב מלהתקיים ולהתנוסס בחדר האמבטיה החדש והמזמין שלכם.

 

חשיבות הריסוס לאחר שיפוץ אמבטיה

אין אדם בישראל אשר אינו מכיר את ההרגשה הנוראית הזו שבערב אתם נכנסים למקלחת להתנקות ולהתרחץ אחרי היום הקשה שעברתם ופתאום אתם מבחינים בתיקן ענק ומכונף אשר החליט להרוס לכם את הכיף של האמבטיה. לכן שדברים כאלה לא יקרו, בייחוד באמבטיה, חשוב מאוד להקפיד על ריסוס מקיף לאחר כל שיפוץ אמבטיה שבוצע ע"י שיפוצניק מוסמך. חרקים רבים שאתם כלל לא יודעים כל קיומם, חיים מתחת לאמבטיה שלכם, ואם אתם לא רוצים להפגש עימם לעולם ואף להפטר מכל זכר שלהם, בצעו אחת לשנה ריסוס מקיף ויסודי.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם